2017.gada 24. un 25. augustā viesošos Druvienas muižā, 9 Sauļu vasaras skolā, kur vadīšu šādas nodarbības:

Pirmā nodarbība – „Maģiskais rats” – teorija un prakse

Maģiskais rats ir dabā veidots no senatnes nācis izziņas instruments sevis un apkārtējās pasaules iepazīšanai. Šis ir četrdaļīgs pasaules modelis, iespēlēts debespusēs. Tā “maģiskums” ir tā universālais pielietojums. Rata darbības pamats - debespusēm atbilstošās stihijas un to ietekme uz cilvēka dzīvi.

Teorija balstās uz četriem cikliskiem periodiem – četri gadalaiki, četri cilvēka dzīves garīgi un psiholoģiski periodi, četri posmi jebkurā dzīves notikumā. 
Praktiski tiek panākta cilvēka enerģētiskā lauka līdzsvarošana, lai turpmāk viņa izaugsmes ceļš virzītos harmoniski. 

Rata simbolika saistās ar Pasaules mūžīgo kustību – gadalaiku maiņu, dienas, nakts periodiem, cilvēka dzimšanu un transformāciju (nāvi), ar jebkuriem pārdzīvojumiem un notikumiem. Tam piemīt spēja strukturēt enerģiju plūsmas un virzīt tās uz cilvēka sapņu un vēlmju piepildījumu, atbilstoši dvēseles aicinājumam.

Veidosim Ratu uz vietas, izmantojot dabas dotos materiālus un atbilstošas enerģijas akmeņus mezglu punktu vietās. Ir vairāki veidi, kā pa to staigāt, kā nolasīt dabas un sava ķermeņa dotās zīmes staigāšanas laikā. Darbs ar Maģisko ratu ir individuāla prakse, ko pēc apgūšanas varēsiet lietot gan atlikušajās 9 Sauļu dienās, gan pēc tam jebkurā piemērotā vietā un laikā.

Ir “galda” variants, kad strādā ar svārstu uz papīra. Ja ir vēlēšanās to iemācīties, jāpaņem līdzi svārstiņš (der jebkāds, arī gredzens). Kamēr būšu Druvienā, atbildēšu uz jautājumiem par Maģiskā rata zīmju lasīšanu. (Iespējamas individuāls konsultācijas pret ziedojumu)

Otrā nodarbība - „Dvēseles daļu sakārtošana” – teorija un prakse

Šī ir manis sintezēta metode no Sistēmisko sakātojumu un šamanisma praksēm. Enerģētisks darbs grupā, kas dod iespēju daļēji vai pilnīgi atgriezt zaudētās dvēseles daļas, sakārtot spēku plūsmas un energoinformatīvās saiknes starp tām. Šai procesā iespējams arī atbrīvoties no enerģētiskiem surogātiem, jeb svešām daļām un būtnēm, kas pieķērušās aurai un patērē dvēseles spēkus. 

Darbs ar viena cilvēka dvēseles daļu kārtošanu ilgst aptuveni stundu, un šajā procesā visi iesaistītie dalībnieki sakārto arī kādu daļu sava enerģētiskā lauka. Dalībniekiem vēlama pieņemoša attieksme zināšanām par dvēseles ceļu no dzīves uz dzīvi, iemiesojoties dažādās personībās. Nodarbības sākumā došu pamata informāciju par šiem procesiem, pēc tam veidosim kāda klātesošā cilvēka dvēseles daļu sakārtojumu. (Pēc tam iespējams šāds sakārtojums vēl dažiem interesentiem nelielās grupās, pret ziedojumiem)

par 9 Sauļu vasaras skolu sīkāk šeit: Druviena

vai šeit: 9 Sauļu vasaras skola Fb

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .