Sistēmisko sakārtojumu 'online' grupa 

Aicinu dalībniekus grupas sakārtojumos, kas notiks virtuāli, Skype vidē. Laiks izmantot tehnoloģiju iespējas savā labā!
PIEDALIES NO JEBKURAS VIETAS PASAULĒ!

Sāksim no 14.00, vai kā vienosimies. 
Dienā ir "3 + "  klientu vietas.
Var pieteikt arī kādus īsus, diagnosticējamus jautājumus, kas nerisinās problēmas dziļākos slāņus, nekārtos lauku, bet dos atbildes uz kādu aktuālu jautājumu.
GAIDĀM AIZVIETOTĀJUS AR PIEREDZI - vēlams, lai būtu kādas iemaņas sistēmiskajās praksēs, izpratne par sakārtojumu lauka darbību vai cita pieredze iekšējā darbā ar sevi.

DALĪBNIEKUS LŪDZU PIETEIKTIES savlaicīgi pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com , vai rakstot man personīgi facebook vidē.

KLIENTA DALĪBAS MAKSA 40,00 eiro. Diagnostikas pasūtītājam dalības maksa 20,00 eiro. Par norēķinu veidu vienosimies individuāli. 
AIZVIETOTĀJI maksā pēc garīgās ekonomikas principa - tik, cik katrs jūtas ieguvis no pasākuma.

PIEDĀVĀJU ARĪ INDIVIDUĀLU SISTĒMISKO DARBU 'online' režīmā - reizēm tas ir pat vērtīgāk, kā grupā. Par laiku vienojamies sazinoties!

Šāda veida sakārtojumu prakse liekas tehniski sarežģīta, bet noris apbrīnojami ērti un viegli! Par visām Skype komunikācijas lietām lūdzu, zvaniet, noskaidrosim un darbosimies sev ērtā veidā.

Sakārtojuma Lauks tiks veidots un turēts manā fiziskajā telpā, to parādīs dažādas figūriņas un priekšmeti, bet katram no tiem būs aizvietotājs, kas sajutīs Lauka enerģijas attālināti, caur datora pieslēgumu. Jušana notiek līdzīgi kā klātienes sakārtojumu grupās, skypā var izveidot acu kontaktu starp aizvietotājiem, var pateikt cits citam dažādas frāzes, var izteikt savas vēlmes attiecībā uz figūriņu izvietojumu Laukā. Figūru izvietojumu nosaka aizvietotāji, mana roka izkārto to konfigurāciju. Aizvietotāji, klients un es cits citu redzam un dzirdam.

Jebkurā sakārtojumā, arī parastajās klātienes grupās, mēs strādājam ar elementiem, kas fiziski nav klātesoši, bieži vien atrodas tālā pagātnē vai pat nav mums zināmi. Šoreiz fiziskā distance būs arī starp aizvietotājiem, bet tas netraucēs katram sajust savu pārstāvēto figūru vai elementu. 

Sakārtojums laika ziņā varētu aizņemt 1,2 – 2 stundas. Diagnostika - līdz pusstundai. Aizvietotājiem vēlama vismaz minimāla pieredze sakārtojumu grupās vai citās iekšējā darba praksēs klātienē. 

Nosacījumi grupas dalībniekiem:
• iespēja atrasties klusā vietā, 
• stabils interneta pieslēgums, 
• datora kamera un mikrofons, Skype programma,
• vēlams atrasties pie datora – telefonā figūru izvietojums un citi aizvietotāji sliktāk pārskatāmi, bet var pielāgoties arī telefoniski.

Pēc pieteikšanās pievienošu katru skype grupai, kur būs lasāma sīkāka sakārtojuma kārtība. 

Par sistēmiskajiem sakārtojumiem var palasīt šeit: http://www.sakartojumi.lv/

Skaties sev izdevīgu sakārtojumu grupas laiku kalendārā vai Facebook

Virtuālo sakārtojumu priekšrocība ir laika un vietas iespēju elastība, tādēļ zvani vai raksti arī tad, ja neatrodi grupu sev ērtā laikā - to var vienkārši noogranizēt tad, kad tas ir Tev un man izdevīgi!

Strādāju latviešu un krievu valodās.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .