Dvēseles daļu kārtošana

Jauna metode, sintezēta no Sistēmisko sakārtojumu, elpošanas un šamanisma praksēm. Enerģētisks darbs grupā, kas dod iespēju pakāpeniski atgriezt zaudētās dvēseles daļas, atdot no iepriekšējiem dvēseles iemiesojumiem līdzpaņemtās vecās daļas, un sakārtot spēku plūsmas starp pagātni un tagadni. Šai procesā iespējams arī atbrīvoties no enerģētiskiem surogātiem, jeb svešām daļām un būtnēm, kas pieķērušās aurai un patērē dvēseles spēkus. Iesējams, kādam atgriezīsies ari šīs zemes dzīvē zudušie spēki.

Kārtojamās daļas sajušanai un izdalīšanai lietojama speciāla elpošanas metode, ko viegli var apgūt turpat nodarbībā.

Rezultātā cilvēks atgūst dzīves spēku, aizver "akas", kur tas nemotivēti izzūd, un atbrīvojas no notikumu ķēdēm un apziņas programmām, kas nav piederīgas šai dzīvei. 

Darbs ar viena cilvēka dvēseles daļu kārtošanu ilgst aptuveni pusstundu (tas var būt mainīgi), un šajā procesā visi iesaistītie dalībnieki sakārto arī kādu daļu sava enerģētiskā lauka. Dalībniekiem vēlama pieņemoša attieksme zināšanām par dvēseles ceļu no dzīves uz dzīvi, iemiesojoties dažādās personībās. 

Nodarbības sākumā došu pamata informāciju par šiem procesiem, pēc tam veidosim dvēseles daļu sakārtojumus tiem, kas vēlēsies. Ja gribētāju būs vairāk kā laika iespēju, izmantosim izlozi. Aicināti gan tie, kas jūt vajadzību kārtot savas zudušās daļas, gan tie, kas vienkārši interesējas par šo procesu.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .